Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 23.04.2019 11:11

Pritja shtetërore (Drejtpërdrejt)

​Tanimë ka filluar pritja shtetërore e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për 10 vjetorin e pavarësisë, ku janë të ftuar mysafirë të cilët po përfaqësojnë vende të ndryshme të rajonit, Evropës dhe më gjerë.

Ngjarjet live në të kaluarën