Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 01:40

Pritja për nder të Ditës së Pavarësisë së SHBA-së (Drejtpërdrejt)

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett dhe zonja Alison Kosnett, janë nikoqirë të pritjes që po mbahet për nder të Ditës së Pavarësisë së SHBA-së.

Ngjarjet live në të kaluarën