Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:50

Prioritetet e Presidencës së Rumanisë të Këshillit të BE-së (Drejtpërdrejt)

Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova dhe shefi i Zyrës Ndërlidhëse të Rumanisë, Daniel Onisor, po paraqesin prioritetet e Presidencës së Rumanisë të Këshillit të Bashkimit Evropian.

Ngjarjet live në të kaluarën