Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.07.2019 02:40

Prezantohet projekti KosLift (Drejtpërdrejt)

Ambasada Norvegjeze në Prishtinë, IPKO Foundation dhe RIT Kosova organizojnë ngjarjen për projektin KosLift.

Ngjarjet live në të kaluarën