Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:35

Prezantohet projekti i stadiumit Kombëtar i Kosovës

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit organizon prezantimin zyrtar të Stadiumit Kombëtar të Kosovës.


Ngjarjet live në të kaluarën