Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 29.01.2020 02:00

Prezantohet anketa mbi mirëqenien dhe sigurinë e grave në Kosovë (Drejtpërdrejt)

Prezantohet anketa mbi mirëqenien dhe sigurinë e grave në Kosovë.

Ngjarjet live në të kaluarën