Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.04.2019 01:18

Prezantohen prioritetet e presidencës austriake në BE (Drejtpërdrejt)

Shefja e Zyrës së BE-së, Nataliya Apostolova, dhe Ambasadori i Austrisë, Gernot Pfandler, do të paraqesin prioritetet e Presidencës së Austrisë.

Ngjarjet live në të kaluarën