Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 14.12.2019 06:15

Presidenti Thaçi viziton afaristët në Prizren

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, po qëndron në Prizren, ku do t'i vizitojë afaristët.

Thaçi do ta vizitojë qumështoren "Abi" si dhe qendrën “ABI Çarshia” në Prizren.

Ngjarjet live në të kaluarën