Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 01:04

Presidenti Thaçi në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi po mban konferencë për media në zyrën e presidencës.

Kjo konferencë vjen një ditë pas vizitës së tij në pjesën veriore të Kosovës, respektivisht në Bërnjak dhe te liqeni i Ujmanit.  /KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën