Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 01:01

Presidenti Thaçi konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Kohët e fundit Presidenti Thaçi ka shpeshtuar dukshëm paraqitjet e tij publike përmes konferencave.

Konferenca mbahet në Kabinetin e Presidentit dhe është e paraparë që të fillojë në orën 11:00.

Ngjarjet live në të kaluarën