Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:45

Presidenti Thaçi dhe kryeministri Haradinaj bëjnë homazhe te Obelisku i të Pagjeturve

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj bëjnë homazhe te Obelisku i të Pagjeturve.

Ngjarjet live në të kaluarën