Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:20

Presidenti Thaçi dhe kryeministri Haradinaj bëjnë homazhe te Obelisku i të Pagjeturve

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj bëjnë homazhe te Obelisku i të Pagjeturve.

Ngjarjet live në të kaluarën