Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:12

Presidenti në debatin për FSK-në (Drejtpërdrejt)

Presidenti Hashim Thaçi merr pjesë në debatin “Qëndrimi i komunitetit serb rreth ndryshimit të mandatit të Forcës së Sigurisë”.

Ky debat është  organizuar nga Qendra Kosovare për Studime të Sigurisë (QKSS) dhe Qendra Kërkimore për Politika të Sigurisë (SPRC).

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën