Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 12.11.2019 06:12

Presidenti mban konferencë për media pas kthimit nga Berlini( Drejtpërdrejt)

Presidenti i Kosovës Hashim Thaci ka qëndruar në Berlin ku ka marr pjesë në Samitin e Berlinit organizuar nga kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti i Francës Emannuel Macron.

Në Aeroportin “Adem Jashari” presidenti mban një konferencë për media./KosovaPress/    


Ngjarjet live në të kaluarën