Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:00

Presidenti i Kosovës takim me kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramos Ruçi po qëndron në një vizitë dy ditore në Kosovë.

Ai do të takohet me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën