Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:29

Presidenti Hashim Thaçi në Forumin “To be Secure” në Mal të Zi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologu i tij malazez, Milo Gjukanoviq, po mbajnë një diskutim të hapur në Forumin e Sigurisë “То be Secure” në Budva të Malit të Zi".

Ngjarjet live në të kaluarën