Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.04.2019 01:13

Policia mban konferencë të jashtëzakonshme për vrasjen në Gjakovë (Drejtpërdrejt)

Policia e Kosovës mban konferencë për vrasjen e rëndë që ka ndodhur më 7 gusht në Gjakovë.

Për të dhënë informacione dhe detaje më të hollësishme rreth këtij rasti, panelistë do të jenë zyrtar nga Policia e Kosovës dhe zyrtar nga Prokuroria Themelore e Gjakovës.

Ngjarjet live në të kaluarën