Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 19.11.2019 02:17

Policia e Kosovës shënon ‘Ditën Evropiane pa Viktima në Rrugë’ (Drejtpërdrejt)

Policia e Kosovës organizon konferencën me temën “Ngritja e sigurisë në trafik dhe shënimi i Ditës Evropiane pa Viktima në Rrugë”.

Ngjarjet live në të kaluarën