Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 25.08.2019 02:34

Policia e Kosovës dhe Shqipërisë nisin patrullimin e përbashkët

Policia e Kosovës dhe Policia Shqiptare mbajnë konferencë për medie, me rastin e nisjes së patrullimeve të përbashkëta gjatë sezonit veror.


Ngjarjet live në të kaluarën