Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:48

Policia e Kosovës dhe Shqipërisë nisin patrullimin e përbashkët

Policia e Kosovës dhe Policia Shqiptare mbajnë konferencë për medie, me rastin e nisjes së patrullimeve të përbashkëta gjatë sezonit veror.


Ngjarjet live në të kaluarën