Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 20.09.2019 02:08

Përzgjedhësi i Kosovës në futboll U21 flet para ndeshjes me Anglinë

Përzgjedhësi i Kosovës në futboll U21, Rafet Prekazi, së bashku me futbollistët Arton Zekaj dhe Eris Abedini, mbajnë konferencë për media në prag të ndeshjes për kualifikimet për Euro 2021 kundër Anglisë.

Ngjarjet live në të kaluarën