Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 16.06.2019 07:47

Përurohet ura e fshatit Topanicë të Kamenicës

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit Pal Lekaj po merr pjesë në përurimin e urës së fshatit Topanicë, komuna e Kamenicës.

Ngjarjet live në të kaluarën