Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:57

Përurohet stadiumi ndihmës i futbollit në Skenderaj (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi bashkë me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin dhe kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës Agim Ademin, po bëjë përurimin e Stadiumit ndihmës të futbollit në Skenderaj.

Ngjarjet live në të kaluarën