Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 19.11.2019 02:19

Përurohet objekti i ri i shkollës ‘Ismet Raci’ në Klinë (Drejtpërdrejtë)

Në Klinë po mbahet ceremonia e përurimit të objektit të ri të shkollës fillore ‘Ismet Raci’.
Në këtë ceremoni merr pjesë edhe ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Shyqiri Bytyqi..

Ngjarjet live në të kaluarën