Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 11:49

Përurohet libri “UÇK dhe lufta e Kosovës” (Drejtpërdrejt)

Përurohet libri “Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe lufta e Kosovës” i autorit Kolonel Kemail Shaqiri.

Ngjarjet live në të kaluarën