Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 23.01.2020 10:38

Përurohen shtatoret e heronjve Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari

Përurohen shtatoret e heronjve Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari në sheshin “Fehmi Lladrovci” në Drenas.

Ngjarjet live në të kaluarën