Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:30

Përurohen shtatoret e heronjve Rasim Kiçina dhe Bedri Shala

Në sheshin ‘Fehmi Lladrovci’ në Drenas është duke u bërë përurimi i shtatoreve të heronjve Rasim Kiçina dhe Bedri Shala.

Ngjarjet live në të kaluarën