Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:24

Përurohen dy libra për ditëlindjen e Demaçit (Drejtpërdrejt)

Me rastin e 82-vjetorit të lindjes së veprimtarit Adem Demaçi, përurohen librat e përgatitur nga Selatin Novosella “Viti i Adem Demaçit” dhe “Demaçi- njeri i lavdisë”.


Ngjarjet live në të kaluarën