Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:30

‘Perspektivat dhe Sfidat për Ballkanin Perëndimor’

QKSS dhe BPRG organizojnë konferencën “Njëzet vite pas: Perspektivat dhe Sfidat për Ballkanin Perëndimor”.

Ngjarjet live në të kaluarën