Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:10

Përmbyllet programi i USAID për lidership transformues

Po mbahet ngjarja përmbyllëse e programit të USAID-it “Lidershipi transformues – Trajnimi intenziv dhe zhvillimi i politikave publike dhe udhëheqja”.

Ngjarjet live në të kaluarën