Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:44

Përkujtohet beteja e Jeshkovës dhe rënia e 21 dëshmorëve

Nën përkujdesjen e ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, për nder të 20-vjetorit të Betejës së Jeshkovës dhe rënies së 21 dëshmorëve të Kombit organizohet akademi përkujtimore.

Ngjarjet live në të kaluarën