Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:47

Përkujtohet 20-vjetori i masakrave në Qyshk, Pavlan, Zahaq e Llabjan

Po mbahet akademia përkujtimore në 20-vjetorin e masakrave në fshatrat Qyshk, Pavlan, Zahaq dhe Llabjan.


Ngjarjet live në të kaluarën