Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:10

Përkujtohen dëshmorët dhe martirët e fshatit Lubizhdë

Në fshatin Lubizhdë të Hasit po mbahet tubimi përkujtimor për 14 dëshmorët dhe 40 martirët e këtij fshati.

Në këtë tubim po merr pjesë edhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj.

Ngjarjet live në të kaluarën