Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:10

Panairi i Punës në Gjakovë (Drejtpërdrejt)

Në Gjakovë po mbahet panairi i punës, i cili është organizuar në bashkëpunim me komunën e Gjakovës dhe GIZ-in gjerman.


Ngjarjet live në të kaluarën