Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.09.2018 11:35

Pamje nga Kuvendi i Kosovës(Drejtpërdrejt)

Në orën 10:00 pritet që të fillojë seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës ku pritet që të zgjidhet kryetari dhe nënkryetarët.

Paraprakisht grupi parlamentar i LAA do të ketë një takim në ndërtesë të Kuvendit.

 

Kjo është legjislatura e gjashtë e Kuvendit të Kosovës./KosovaPress/

 

Ngjarjet live në të kaluarën