Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:20

Pacolli raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli po raporton para Komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.


Ngjarjet live në të kaluarën