Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:45

Pacolli raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli po raporton para Komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.


Ngjarjet live në të kaluarën