Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 08:53

OVL e UÇK-së në konferencë për media

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, pas zhvillimeve të sotme rreth dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ftesës për në Hagë, po mban një konferencë për media.

Ngjarjet live në të kaluarën