Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 17.11.2019 10:19

Orë përkujtimore kushtuar Fazli Grajqevcit

Në përvjetorin e 55-të të rënies së mësuesit dhe ideatorit të lëvizjes kombëtare Fazli Grajqevci, mbahet orë përkujtimore.

Ngjarjet live në të kaluarën