Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:36

Oda Ekonomike konferencë për ambientin e të bërit biznes (Drejtpërdrejt)

Oda Ekonomike e Kosovës organizon konferencë lidhur me dialogun dhe ambientin e të bërit biznes-politikat fiskale”.

Konferenca po mbahet në Hotel “Sirius”.

Ngjarjet live në të kaluarën