Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 19.01.2020 06:35

Oda e Afarizmit në konferencë (Drejtpërdrejt)

Oda e Afarizmit të Kosovës po mban konferencë lidhur me Udhëzimet Administrative, të cilat janë në mospërputhje me Ligjin për Minierat dhe Mineralet.


Ngjarjet live në të kaluarën