Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.03.2018 07:41

Oda e Afarizmit mban konferencë të jashtëzakonshme(Drejtpërdrejt)

Oda e Afarizmit të Kosovës mban konferencë të jashtëzakonshme me temë “Rasti i Goleshit-Skandal me falsifikim të gjendjes”.

Në konferencë do të flasin avokatet Shpresa Berisha dhe Vahide Braha./KosovaPress/

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                   

Ngjarjet live në të kaluarën