Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:39

OAK takim me zëvendëskryeministrin Limaj dhe ministrin Reçica (Drejpërdrejt)

Oda e Afarizmit të Kosovës organizon takimin e përbashkët me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, Ministrin Skender Reçica dhe bizneset.

Temë e diskutimit do të jetë ligji i punës dhe pushimi i lehonisë dhe ligji mbi TVSH-në si dhe problemet tjera të të bërit biznes.

Ngjarjet live në të kaluarën