Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 27.04.2018 10:50

Numërimi i votave me kusht dhe me postë për Istogun (Drejtpërdrejt)

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka nisur numërimi i votave me kusht, votave të personave me nevoja të veçanta dhe votave përmes postës nga rivotimi për kryetar të komunës së Istogut.

Ngjarjet live në të kaluarën