Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:48

Konferenca shkencore “Jasharajt dhe lufta çlirimtare” (Drejtpërdrejt)

Për nder të Epopesë së UÇK-së sot në Prishtinë do të mbahet një konferencë shkencore me temën “Jasharajt dhe lufta çlirimtare”.

Ngjarjet live në të kaluarën