Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.09.2018 11:32

Nisma shënon trevjetorin e themelimit (Drejtpërdrejt)

​Nisma për Kosovën po shënon trevjetorin e themelimit me një mbajë Konventë solemne.

Nisma për Kosovën ua ka uruar të gjithë anëtarëve dhe simpatizantëve të saj këtë datë./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën