Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 09:05

Nisma për Kosovën në Lipjan hap fushatën elektorale (Drejtpërdrejt)

Nisma për Kosovën në Lipjan po bën hapjen e fushatës elektorale për zgjedhjet lokale të 22 tetorit.

Hapja po bëhet në shtëpinë e kulturës “Tahir Sinani”, në këtë qytet, ku të pranishmëve pritet t’i drejtohet Jakup Krasniqi, si dhe kandidati për kryetar Heset Sahiti./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën