Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 17.11.2019 10:19

Nisma në tubim me qytetarë në Viti dhe Kllokot (Drejtpërdrejt)

Nisma Socialdemokrate mban tubim me qytetarë në Viti dhe Kllokot.

Ngjarjet live në të kaluarën