Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.10.2018 05:05

Nisma në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Nisma për Kosovën po mban konferencë për media,  gjatë të cilës pritet të japë vlerësimin për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor dhe rezultateve preliminare të balotazhit.

Ngjarjet live në të kaluarën