Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:29

Nisma mban takim me simpatizantët e rajonit të Vrrinit dhe Lumës (Drejtpërdrejt)

Ka filluar takimi i Nismës për Kosovën me simpatizantët e saj të rajonit të Vrrinit dhe Lumës.

Ngjarjet live në të kaluarën