Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:09

Nisma hap fushatën zgjedhore në Pejë(Drejtpërdrejt)

Pas Klinës dhe Istogut Nisma për Kosovën do të hap fushatën zgjedhore edhe në Pejë.

Edhe në Pejë Nisma do të prezantojë kandidatët për kryetar për zgjedhjet lokale që mbahen më 22 tetor./KosovaPress/

 

Ngjarjet live në të kaluarën