Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 16.09.2019 03:04

Nishani e Jahjaga shpallen “Qytetarë nderi” të Vitisë

Komuna e Vitisë shpall qytetar nderi ish-presidentit e Shqipërisë, Bujar Nishani dhe ish-presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga.

 

Ngjarjet live në të kaluarën