Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 28.01.2020 07:13

Nis verifikimi i zarfeve të ardhura nga Serbia (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka filluar me shqyrtimin dhe vlerësimin e zarfeve me fletëvotime që kanë ardhur nga Serbia, pas së cilës do të dihet numri i fletëvotimeve të aprovuara apo të refuzuara.

Ngjarjet live në të kaluarën